Jesteś tutaj: Start / Konsultacje

Konsultacje

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Konsultacje nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 w Opatowie
w roku szkolnym 2021/2022

(jeden raz w miesiącu)

L.p.

Imię i nazwisko

Termin konsultacji

Godzina

Numer sali

1

Marzena Chrabąszcz

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

15

2

Marzena Czub

I środa m-ca

15.30- 16.15

hala 24

3

Ewa Jędrzejewska

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

16

4

Dorota Jędrzejewska

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

hala 13

5

Joanna Kaczmarska

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

10

6

Maciej Kandefer

I wtorek m-ca

15.30- 16.15

31

7

Dorota Kitowska

I środa m-ca

15.30- 16.15

5

8

Teresa Kolasa

I wtorek m-ca

15.30-16.15

świetlica

9

Monika Kozłowska

I wtorek m-ca

15.30- 16.15

11

10

Grzegorz Maliński

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

hala 23

11

Anna Maluszczak

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

42

12

Wojciech Maluszczak

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

5

13

Małgorzata Masternak

I wtorek m-ca

15.30- 16.15

16

14

Justyna Mazurek

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

14

15

Piotr Oleksiak

I czwartek m-ca

15.30- 16.15

39

16

Joanna Ostatek

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

hala 24

17

Aneta Partyka

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

13

18

Joanna Polit

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

pokój nauczycielski

19

Paulina Potocka

I środa m-ca

15.30- 16.15

15

20

Dorota Pustuła

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

hala 23

21

Dorota Rogalińska

ostatni piątek m-ca

15.30- 16.15

30

22

Grzegorz Skrzypczak

I wtorek m-ca

16.00-16.45

świetlica

23

Beata Rusak

I poniedziałek  m-ca

15.30- 16.15

hala 14

24

Joanna Sobczyk

ostatni piątek m-ca

15.30- 16.15

5

25

Krzysztof Skowron

I wtorek m-ca

15.30- 16.15

13

26

Marta Skowron

I wtorek m-ca

15.30- 16.15

12

27

Monika Skwirowska

ostatni piątek m-ca

15.30- 16.15

świetlica oddz. przedszkolnych- hala

28

Mariola Smętek- Żychowska

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

32

29

Maria Strzyż

I środa m-ca

15.30- 16.15

30

30

Iwona Swatek

I wtorek m-ca

16.00-16.45

10

31

Agnieszka Waszczyk

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

12

32

Elżbieta Wiśniewska

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

11

33

Lucyna Wiszowata

I poniedziałek m-ca

15.30- 16.15

świetlica